Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по договору

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 23.09.2015 № 6-274цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 вересня 2015 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Сеніна Ю. Л., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. В., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Потильчака О. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., Шицького І. Б., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за договором, за заявою ОСОБА_1 про перегляд рішення апеляційного суду Закарпатської області від 10 березня 2015 року та ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27 березня 2015 року, встановили:

У квітні 2014 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 24 лютого 2010 року визнана мирова угода, укладена між нею і ОСОБА_2 та ОСОБА_3, за умовами якої вони визнали свої грошові зобов'язання перед нею в сумі, еквівалентній 21 тис. євро та узгодили строки і порядок погашення заборгованості. Оскільки відповідачі добровільно не виконують умови мирової угоди та не сплачують кошти, позивачка просила суд стягнути заборгованість, яка утворилась у зв'язку з невиконанням мирової угоди.

Заочним рішенням Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 12 серпня 2014 року позов задоволено. Постановлено стягнути з ОСОБА_3 та ОСОБА_2 солідарно на користь ОСОБА_1 заборгованість у розмірі 369 тис. 354 грн. 30 коп.

Рішенням апеляційного суду Закарпатської області від 10 березня 2015 року заочне рішення суду першої інстанції скасовано, ухвалено нове рішення про відмову в задоволенні позову.

Опрос