Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выселении

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.09.2015 № 6-1892цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Романюка Я. М., суддів - Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., Лященко Н. П., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, які діють в своїх інтересах та інтересах малолітніх ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи - Дніпровська районна у м. Києві державна адміністрація, Дніпровський районний у м. Києві відділ Головного управління державної міграційної служби України, про виселення, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 червня 2015 року, встановила:

У жовтні 2014 року публічне акціонерне товариство "Комерційний банк "ПриватБанк" (далі - ПАТ "КБ "ПриватБанк") звернулося до суду із позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, які діють в своїх інтересах та інтересах малолітніх ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, треті особи: Дніпровська районна у м. Києві державна адміністрація, Дніпровський районний відділ у м. Києві головного управління державної міграційної служби України, про виселення, посилаючись на те, що 6 лютого 2008 року між ЗАТ "ПриватБанк", правонаступником якого є ПАТ "КБ "ПриватБанк", та ОСОБА_1 укладено кредитний договір, за умовами якого банк надав ОСОБА_1 споживчий кредит на загальну суму 332547 доларів США на строк до 6 лютого 2018 року.

З метою забезпечення виконання зобов'язань ОСОБА_1 за кредитним договором між сторонами 4 листопада 2008 року укладено договір іпотеки, за яким ОСОБА_1 передав банку в іпотеку належну йому на праві власності квартиру АДРЕСА 1.

ОСОБА_2 є співвласником спірної квартири і дала згоду на передачу її чоловіком в іпотеку.

Малолітні ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 були зареєстровані у квартирі АДРЕСА 1 після укладення договору іпотеки і без згоди іпотекодержателя.

Опрос