Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения сельского совета и договора аренды земли

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 16.09.2015 № 3-460гс15, 926/1044/13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 вересня 2015 року

Судова палата у господарських справах, Судова палата у цивільних справах і Судова палата в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Шицького І. Б., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Гриціва М. І., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Кривенка В. В., Лященко Н. П., Маринченка В. Л., Охрімчук Л. І., Панталієнка П. В., Потильчака О. І., Прокопенка О. Б., Романюка Я. М., Самсіна І. Л., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., Терлецького О. О., Яреми А. Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" (далі - ДТГО "Львівська залізниця") про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 12 червня 2014 року у справі N 926/1044/13 за позовом ДТГО "Львівська залізниця" в особі відокремленого підрозділу "Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень" до Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області (далі - Чудейська сільська рада), товариства з обмеженою відповідальністю "Чернівціоблпаливо" (далі - ТОВ "Чернівціоблпаливо") про визнання недійсним рішення Чудейської сільської ради та договору оренди землі, встановили:

У жовтні 2013 року ДТГО "Львівська залізниця" звернулося з позовом до Чудейської сільської ради, ТОВ "Чернівціоблпаливо" про визнання недійсними рішень Чудейської сільської ради від 3 липня 2007 року N 67-8/07 та N 68-8/07 "Про затвердження проекту відведення земельної ділянки у власність" і договору оренди землі від 1 січня 2008 року, укладеного між відповідачами.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що оспорюване рішення Чудейської сільської ради та договір оренди порушують право позивача на користування земельною ділянкою, яка розташована в смузі відведення залізниці та належить до земель залізничного транспорту.

Опрос