Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении взыскания на предмет ипотеки

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.09.2015 № 6-1825цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Лященко Н. П., суддів - Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" до ОСОБА_1, третя особа - ОСОБА_2, про звернення стягнення на предмет іпотеки, за заявою публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27 травня 2015 року, встановила:

У березні 2012 року публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" (далі ПАТ КБ "ПриватБанк") звернулося до суду з вищезазначеним позовом.

Справа розглядалася судами неодноразово.

Останнім заочним рішенням Виноградівського районного суду Закарпатської області від 5 листопада 2014 року позов задоволено.

Рішенням апеляційного суду Закарпатської області від 27 лютого 2015 року вказане заочне рішення суду першої інстанції скасовано, ухвалено нове рішення про відмову в позові.

Опрос