Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по кредитному договору

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 23.09.2015 № 6-979цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Лященко Н. П., суддів - Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Кредитні ініціативи" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 11 березня 2015 року, встановила:

У листопаді 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю "Кредитні ініціативи" (далі - ТОВ "Кредитні ініціативи") звернулося до суду з вищезазначеним позовом.

Зазначало, що 4 квітня 2008 року Акціонерним комерційним промислово-інвестиційним банком (у подальшому змінив назву на публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" - далі ПАТ "Промінвестбанк") та ОСОБА_1 було укладено договір про надання споживчого кредиту в сумі 255 тис. грн. З метою забезпечення виконання ОСОБА_1 зобов'язань за кредитним договором 8 квітня 2008 року між Акціонерним комерційним промислово-інвестиційним банком та ОСОБА_2 було укладено договір поруки.

Опрос