Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании в порядке регресса расходов по уплате страхового возмещения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 16.09.2015 № 6-284цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Лященко Н. П., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., розглянувши на засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Страхова компанія "Країна" до ОСОБА_1 про стягнення в порядку регресу витрат зі сплати страхового відшкодування, за заявою публічного акціонерного товариства "Страхова компанія "Країна" про перегляд рішення апеляційного суду Дніпропетровської області від 24 грудня 2014 року, ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 січня 2015 року, встановила:

У березні 2014 року публічне акціонерне товариство "Страхова компанія "Країна" (далі - ПАТ "СК "Країна") звернулось до суду із зазначеною позовною заявою, посилаючись на те, що 1 грудня 2011 року між ПАТ "СК "Країна" та ОСОБА_2 було укладено договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у формі полісу, за умовами якого застраховано транспортний засіб - мікроавтобус "Івеко" з установленням строку дії договору до 30 листопада 2012 року.

1 лютого 2012 року між товариством з обмеженою відповідальністю "Євро Лізинг" (далі - ТОВ "Євро Лізинг") та публічним акціонерним товариством "Страхова компанія "Українська страхова група" (далі - ПАТ "СК "Українська страхова група") укладено договір добровільного страхування транспортного засобу, за умовами якого застраховано автомобіль "Шкода Фабія" з установленням строку дії договору до 1 лютого 2013 року.

Опрос