Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании поручительства прекращенным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 02.09.2015 № 6-1077цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Романюка Я. М., суддів - Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., Лященко Н. П., Сеніна Ю. Л., Яреми А. Г., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "ОТП Банк", товариства з обмеженою відповідальністю "ОТП Факторинг Україна" про визнання поруки припиненою, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 березня 2015 року, встановила:

У вересні 2014 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до публічного акціонерного товариства "ОТП Банк" (далі - ПАТ "ОТП Банк"), товариства з обмеженою відповідальністю "ОТП Факторинг Україна" (далі - ТОВ "ОТП Факторинг Україна") про визнання поруки припиненою. Позивач зазначав, що 8 вересня 2008 року між ОСОБА_2 та ПАТ "ОТП Банк" було укладено договір про надання споживчого кредиту на споживчі цілі, згідно з яким банк надав ОСОБА_2 кредит у розмірі 50000 доларів США, а той прийняв його на умовах сплати відсотків за його користування на умовах, визначених кредитним договором.

З метою забезпечення виконання зобов'язань ОСОБА_2 за кредитним договором між ОСОБА_1 та банком було укладено договір поруки.

Опрос