Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении взыскания на предмет ипотеки и выселении

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 09.09.2015 № 6-714цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 вересня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Гуменюка В. І., Сеніна Ю. Л., Лященко Н. П., Сімоненко В. М., розглянувши на засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та кредит" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про звернення стягнення на предмет іпотеки та виселення, за заявою публічного акціонерного товариства "Банк "Фінанси та кредит" про перегляд Верховним Судом України ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 3 грудня 2014 року, встановила:

У липні 2012 року публічне акціонерне товариство "Банк "Фінанси та кредит" (далі - ПАТ "Банк "Фінанси та кредит", банк) звернулось до суду із зазначеною позовною заявою, посилаючись на те, що 10 лютого 2006 року між товариством з обмеженою відповідальністю "Банк "Фінанси та кредит", правонаступником якого є ПАТ "Фінанси та кредит", і ОСОБА_1 було укладено кредитний договір, за умовами якого банк надав позичальнику кредит у розмірі 25 тис. доларів США зі сплатою 12 % річних за користування кредитними коштами та строком повернення кредиту - 10 лютого 2013 року.

Того ж дня для забезпечення виконання умов кредитного договору між банком та відповідачами було укладено іпотечний договір, за умовами якого останні передали банку в іпотеку двокімнатну квартиру АДРЕСА_1.

Рішенням Рівненського міського суду від 2 листопада 2010 року у справі за позовом ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості було ухвалено стягнути з ОСОБА_1 на користь банку заборгованість за кредитним договором у загальній сумі 113 тис. 12 грн. 40 коп. Однак це судове рішення виконано не було, заборгованість стягнута не була.

Опрос