Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве совершить действия по обеспечению жильем

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.06.2015 № 21-682а15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до Волинського обласного військового комісаріату (далі - Військкомат) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, встановила:

У жовтні 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправною бездіяльність Військкомату та зобов'язати Військкомат вчинити дії щодо забезпечення його житлом.

На обґрунтування позову зазначив, що відповідно до пункту 8 статті 1 Закону України від 15 червня 2004 року N 1763-IV "Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей" (далі - Закон N 1763-IV) і пункту 7 статті 6 Закону України від 24 березня 1998 року N 203/98-ВР "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (далі - Закон N 203/98-ВР) він як ветеран військової служби і особа, яка звільнилася з військової служби і потребує поліпшення житлових умов, має право на забезпечення житлом позачергово.

Опрос