Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной бездеятельности относительно возвращения излишне уплаченных в бюджет пошлины и налога на добавленную стоимость

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 07.07.2015 № 21-324а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 липня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., при секретарі судового засідання - Ключник А. Ю. (за участю представників: позивача - В. С. А., Н. Ю. М., відповідача - Південної митниці Міністерства доходів і зборів України (правонаступник Південної митниці, далі - Митниця) - Б. М. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Алпеко" (далі - Товариство) до Митниці, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправною бездіяльності, встановила:

3 липня 2012 року Товариство звернулося до суду з позовом, у якому з урахуванням уточнення позовних вимог просило визнати протиправною бездіяльність Митниці щодо повернення надмірно сплачених до бюджету мита та податку на додану вартість (далі - ПДВ) у сумі 6411617 грн. 64 коп. та стягнути з Державного бюджету України на користь позивача надмірно сплачені кошти у зазначеній сумі.

Опрос