Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании заработной платы и среднего заработка за время задержки расчета при увольнении

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 01.07.2015 № 6-435цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 липня 2015 року

Судові палати у цивільних та адміністративних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Волкова О. Ф., Кривенка В. В., Прокопенка О. Б., Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Романюка Я. М., Гриціва М. І., Маринченка В. Л., Сеніна Ю. Л., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., Коротких О. А., Панталієнка П. В., Терлецького О. О., Кривенди О. В., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" про стягнення заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, за заявою публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 жовтня 2014 року, встановили:

У червні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду із вищевказаним позовом.

Зазначав, що з 5 травня 2005 року він працював на посаді провідного спеціаліста департаменту безпеки по Харківському головному регіональному управлінню публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" (далі - департамент безпеки по Харківському ГРУ ПАТ КБ "ПриватБанк"). ІНФОРМАЦІЯ_1 його було звільнено з роботи згідно з пунктом четвертим статті 40 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України).

Рішенням Червонозаводського районного суду м. Харкова від 27 червня 2012 року його поновлено на роботі та стягнуто 121726 грн. 55 коп. невиплаченої заробітної плати, середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодовано моральну шкоду. Зазначене рішення набрало чинності 30 січня 2013 року.

5 квітня 2013 року Червонозаводським районним судом м. Харкова було видано виконавчі листи та відкрито виконавче провадження. 7 травня 2013 року ОСОБА_1 поновлено на роботі. ІНФОРМАЦІЯ_2 на підставі його заяви про звільнення від 8 травня 2013 року та наказу публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" (далі - ПАТ "КБ "ПриватБанк") НОМЕР_1 ОСОБА_1 звільнено з роботи за статтею 38 КЗпП України - за власним бажанням.

Опрос