Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации, от 15 октября 2013 года N 667

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 30.06.2015 № 21-856а15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом приватного акціонерного товариства "МТС Україна" (далі - Товариство) до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (далі - Комісія), про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, встановила:

У жовтні 2013 року Товариство звернулося до суду з позовом, у якому просило: визнати протиправним та скасувати рішення Комісії від 15 жовтня 2013 року N 667 "Про відмову приватному акціонерному товариству "МТС Україна" в продовженні строку дії ліцензії" (далі - рішення N 667), зобов'язати Комісію прийняти рішення про продовження Товариству з 4 грудня 2013 року строку дії ліцензії серії АВ N 546035 від 12 липня 2010 року на строк не менше 5 років, оформити вказане рішення на бланку ліцензії та видати Товариству належним чином оформлену ліцензію.

Опрос