Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете ежемесячного пожизненного денежного содержания судьи в отставке

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 09.06.2015 № 21-472а15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці Полтавської області (далі - управління ПФУ, ПФУ відповідно) про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, встановила:

У квітні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання протиправною відмови управління ПФУ в перерахунку щомісячного довічного грошового утримання, просив зобов'язати відповідача здійснити перерахунок і виплату щомісячного грошового утримання з 1 грудня 2012 року в розмірі 88 % заробітку судді без обмеження граничного розміру з урахуванням довідок про суддівську винагороду, виданих територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Полтавській області (далі - ТУ ДСА).

На обґрунтування позову ОСОБА_1 зазначив, що у березні 2006 року він був звільнений у відставку з посади судді. Виходячи із стажу роботи на посаді судді 24 роки йому призначено щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 88 % заробітку судді. У зв'язку із підвищенням розміру заробітної плати працюючих суддів він звернувся до відповідача із заявою про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання, однак отримав відмову.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос