Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете ежемесячного пожизненного денежного содержания судьи в отставке

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 09.06.2015 № 21-472а15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 червня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБИ_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці Полтавської області (далі - управління ПФУ, ПФУ відповідно) про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, встановила:

У квітні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання протиправною відмови управління ПФУ в перерахунку щомісячного довічного грошового утримання, просив зобов'язати відповідача здійснити перерахунок і виплату щомісячного грошового утримання з 1 грудня 2012 року в розмірі 88 % заробітку судді без обмеження граничного розміру з урахуванням довідок про суддівську винагороду, виданих територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Полтавській області (далі - ТУ ДСА).

На обґрунтування позову ОСОБА_1 зазначив, що у березні 2006 року він був звільнений у відставку з посади судді. Виходячи із стажу роботи на посаді судді 24 роки йому призначено щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 88 % заробітку судді. У зв'язку із підвищенням розміру заробітної плати працюючих суддів він звернувся до відповідача із заявою про перерахунок щомісячного довічного грошового утримання, однак отримав відмову.

Опрос