Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 07.07.2015 № 21-334а15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 липня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гриціва М. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Бабушкінському районі м. Дніпропетровська (далі - управління ПФУ, ПФУ відповідно) до публічного акціонерного товариства (далі - ПАТ) "Юніон стандарт банк" (далі - Банк) про стягнення заборгованості, встановила:

У січні 2011 року заступник прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави в особі управління ПФУ звернувся до суду з позовом до ПАТ "Єкатеринославський комерційний банк", правонаступником якого є Банк, про стягнення заборгованості зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування у сумі 1733399 грн. 96 коп., нарахованої за період з 1 січня по 25 листопада 2009 року.

Позивач обґрунтовував свої вимоги тим, що у відповідача існує заборгованість зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, тому просив суд її стягнути.

Опрос