Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании имущественных прав

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 24.06.2015 № 6-163цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 червня 2015 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Романюка Я. М., суддів - Барбари В. П., Жайворонок Т. Є., Cеніна Ю. Л., Берднік І. С., Колесника П. І., Сімоненко В. М., Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Шицького І. Б., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Яреми А. Г., Ємця А. А., Потильчака О. І., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю "Форум-Інвест", державного підприємства "Житлоінбуд", треті особи - товариство з обмеженою відповідальністю "КУА АПФ "АСД-Менеджмент", товариство з обмеженою відповідальністю "Фінком Капітал", товариство з обмеженою відповідальністю "Фінком-Інвест", про визнання майнових прав, за заявою уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію публічного акціонерного товариства "Банк Форум" - ОСОБА_3 про перегляд ухвали судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19 січня 2015 року, встановили:

У вересні 2013 року ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулись до суду із позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Форум-Інвест" (далі - ТОВ "Форум-Інвест"), державного підприємства "Житлоінбуд", треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю "КУА АПФ "АСД-Менеджмент" (далі - ТОВ "КУА АПФ "АСД-Менеджмент"), товариство з обмеженою відповідальністю "Фінком Капітал" (далі - ТОВ "Фінком Капітал"), товариство з обмеженою відповідальністю "Фінком-Інвест" (далі - ТОВ "Фінком-Інвест"), про визнання майнових прав, посилаючись на те, що 14 травня 2007 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 уклали із ТОВ "Форум-Інвест" два договори про резервування квартир НОМЕР 1 НОМЕР 2 АДРЕСА 1 та машиномісць. На виконання умов договорів з ТОВ "КУА АПФ "АСД-Менеджмент" укладено договори купівлі-продажу цінних паперів, на підставі яких було оплачено вартість облігацій. Однак, у встановлений договорами про резервування квартир термін будинок не був введений в експлуатацію. У зв'язку з наведеним позивачі просили визнати за ними майнові права на вищезазначені квартири та машиномісця.

Рішенням Святошинського районного суду м. Києва від 27 січня 2014 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 17 червня 2014 року, позовні вимоги задоволено.

Опрос