Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании безосновательно полученных средств

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 10.06.2015 № 6-15цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 червня 2015 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Лященко Н. П., Романюк Я. М., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., Шицького І. Б., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Нобліс", про стягнення безпідставно отриманих коштів, за заявою публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 жовтня 2014 року, встановила:

У листопаді 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з указаним позовом, посилаючись на те, що за пропозицією директора товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Нобліс" (далі - ТОВ "ВКФ "Нобліс") тимчасово сплатити відповідачу кошти для погашення заборгованості ТОВ "ВКФ "Нобліс" за кредитним договором від 21 грудня 2007 року, він сплатив ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" грошові кошти у розмірі 766250 грн.

ОСОБА_1 зазначав, що ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" отримав кошти безпідставно та незаконно, відмовляється повернути отримані кошти, а тому він вимушений звернутися до суду за захистом свого порушеного права.

Опрос