Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности на объекты недвижимости

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 24.06.2015 № 6-318цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 червня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Сімоненко В. М., Лященко Н. П., розглянувши на засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Аверс-Сіті" про визнання права власності на об'єкти нерухомості та зобов'язання вчинити певні дії, за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Аверс-Сіті" про перегляд рішення апеляційного суду Київської області від 17 вересня 2013 року й ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 11 лютого 2015 року, встановила:

У червні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеною позовною заявою, посилаючись на те, що 21 лютого 2011 року між ним і товариством з обмеженою відповідальністю "Аверс-Сіті" (далі - ТОВ "Аверс-Сіті") укладено договори купівлі-продажу майнових прав, за якими відповідач продав, а він купив майнові права на об'єкти нерухомості - складову та невід'ємну частину об'єкта капітального будівництва, а саме квартиру під будівельним номером НОМЕР_1, корпус 2, АДРЕСА_1; квартири під будівельними номерами НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, НОМЕР_6, корпус 1, АДРЕСА_1.

Вважаючи, що відповідач порушив його права, оскільки він повністю оплатив вартість майнових прав, будинок введено в експлуатацію, але відповідач не підписує акти приймання-передачі майнових прав на квартири, тобто ухиляється від передачі йому документів і майна для оформлення права власності, позивач просив визнати за ним право власності на квартири та зобов'язати ТОВ "Аверс-Сіті" передати йому технічну документацію (технічні паспорти) на них.

Рішенням Ірпінського міського суду Київської області від 29 липня 2013 року в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Опрос