Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора дарения недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 03.06.2015 № 6-232цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 червня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів: Григор'євої Л. І., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., Гуменюка В. І., Романюка Я. М., Лященко Н. П., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_3, про визнання договору дарування недійсним та поновлення права власності на квартиру за заявою ОСОБА_2 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 липня 2014 року, встановила:

У грудні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати недійсним договір дарування від 22 серпня 2011 року, укладений між ним та ОСОБА_2, поновити його право власності на квартиру АДРЕСА_1 та анулювати реєстрацію права власності відповідача на вказану квартиру.

На обґрунтування вимог позивач посилався на те, що є людиною похилого віку, має тяжкі хронічні захворювання, неодноразово перебував на лікуванні в умовах стаціонару. Позивач зазначав, що під впливом тяжких обставин і на вкрай невигідних для нього умовах він за рекомендацією своєї сестри уклав зазначений договір, однак відповідач відмовляється добровільно його розірвати.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос