Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завладении чужим имуществом и деньгами путем разбоев и грабежей

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 19.02.2015 № 5-38кс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 лютого 2015 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Редьки А. І., суддів: Вус С. М., Глоса Л. Ф., Гошовської Т. В., Заголдного В. В., Канигіної Г. В., Ковтюк Є. І., Короткевича М. Є., Кузьменко О. Т., Пивовара В. Ф., Пошви Б. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф., за участю: начальника відділу участі прокурорів Генеральної прокуратури України у перегляді судових рішень у кримінальних справах - К. М. В., захисника - Р. О. В., розглянула у відкритому судовому засіданні справу за заявою захисника ОСОБА_2 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 26 червня 2014 року у кримінальній справі щодо ОСОБА_1, установила:

Вироком Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 7 травня 2013 року ОСОБА_1 засуджено за: частиною четвертою статті 187 КК України (далі - КК) до позбавлення волі на строк десять років шість місяців із конфіскацією майна, яке є його власністю, крім житла; частиною другою статті 186 КК до позбавлення волі на строк п'ять років; частиною п'ятою статті 186 КК до позбавлення волі на строк вісім років із конфіскацією майна, яке є його власністю, крім житла.

Відповідно до статті 70 КК ОСОБА_1 визначено покарання - позбавлення волі на строк десять років дев'ять місяців.

Відповідно до статті 71 КК ОСОБА_1 визначено остаточне покарання - позбавлення волі на строк одинадцять років із конфіскацією майна, яке є його власністю, крім житла.

Опрос