Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разделении имущества супругов, признании договоров отчуждения транспортного средства недействительными, признании права собственности, истребовании имущества из чужого незаконного владения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 08.04.2015 № 6-7цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 квітня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого Гуменюка В. І., суддів: Григор'євої Л. І., Романюка Я. М., Лященко Н. П., Сеніна Ю. Л., Охрімчук Л. І., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про поділ майна подружжя, визнання договорів відчуження транспортного засобу недійсними, визнання права власності, витребування майна з чужого незаконного володіння за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 жовтня 2014 року, встановила:

14 квітня 2014 року ОСОБА_1 звернулась до суду з вище зазначеним позовом та зазначала, що з 14 січня 1973 року перебуває в шлюбі з ОСОБА_2. За період шлюбу за рахунок кредитних коштів вони придбали автомобіль KIA Cerato. 10 жовтня 2010 року відповідачем ОСОБА_2 за дорученням передано у користування з правом розпорядження автомобіль ОСОБА_3 строком на 3 роки. Позивачка звернулась до відповідача з вимогою про повернення автомобіля, однак ОСОБА_3 відчужив спірний автомобіль своєму батькові ОСОБА_5, який у свою чергу продав цей автомобіль відповідачу ОСОБА_4, який зареєстрував автомобіль на своє ім'я.

Опрос