Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании среднего заработка за время задержки расчета при увольнении

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 01.04.2015 № 6-41цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 квітня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Гуменюка В. І., суддів: Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до дочірнього підприємства "Воєнізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "Лікво" нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 15 жовтня 2014 року, встановила:

У серпні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до дочірнього підприємства "Воєнізована аварійно-рятувальна (газорятувальна) служба "Лікво" нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (далі - ДП "Лікво") про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні.

Зазначав, що перебував у трудових відносинах з ДП "Лікво".

Наказом в. о. директора ДП "Лікво" ІНФОРМАЦІЯ_1 його було звільнено з роботи з підстав, передбачених пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України), у зв'язку зі скороченням штату працівників. При звільненні виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, проведена не була.

Опрос