Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении взыскания на предмет ипотеки

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 18.03.2015 № 6-25цс15

Велика Палата Верховного Суду
відступила від правової позиції

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 березня 2015 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуля В. С., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Потильчака О. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки, за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 вересня 2014 року, встановили:

У серпні 2009 року відкрите акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль", правонаступником якого є публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль" (далі - ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"), звернулося до суду з указаним позовом, в якому просило звернути стягнення на належне ОСОБА_1 майно, що перебуває в іпотеці, у рахунок погашення заборгованості за кредитним договором.

Зазначало, що 10 липня 2008 року банк уклав із ОСОБА_1 кредитний договір, за умовами якого останньому надано кредит у сумі 80 тис. доларів США зі сплатою 14 % річних на строк до 10 вересня 2026 року.

Опрос