Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении взыскания на предмет ипотеки

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 18.03.2015 № 6-30цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 березня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" до ОСОБА_1, треті особи - товариство з обмеженою відповідальністю "Медіа Проект Плюс", акціонерний комерційний банк "Трансбанк", товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант-СВ юг", про звернення стягнення на предмет іпотеки, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 жовтня 2014 року, встановила:

У листопаді 2013 року публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" (далі - ПАТ "Укрексімбанк", Банк) звернулось до суду із зазначеною позовною заявою, посилаючись на те, що 28 квітня 2006 року між акціонерним комерційним банком "Трансбанк" (далі - АКБ "Трансбанк") і товариством з обмеженою відповідальністю "Гарант-СВ юг" (далі - ТОВ "Гарант-СВ юг") укладено кредитний договір.

З метою забезпечення виконання ТОВ "Гарант-СВ юг" зобов'язань за вказаним кредитним договором 25 травня 2007 року між АКБ "Трансбанк" і товариством з обмеженою відповідальністю "Медіа Проект Плюс" (далі - ТОВ "Медіа Проект Плюс") було укладено договір іпотеки, а згодом - зміни до нього, відповідно до умов якого останнє передало в іпотеку АКБ "Трансбанк" належну йому трикімнатну квартиру АДРЕСА_1.

Опрос