Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании исполнительной надписи не подлежащей исполнению

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 11.03.2015 № 6-141цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "ПроКредит Банк", третя особа - приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_2, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 21 травня 2014 року, встановила:

У січні 2013 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до публічного акціонерного товариства "ПроКредит Банк" (далі - ПАТ "ПроКредит Банк"), третя особа - приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_2, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Позивачка зазначала, що 22 листопада 2007 року між ОСОБА_3 й ПАТ "ПроКредит Банк" було укладено рамкову угоду, за умовами якої банк надав їй кошти в сумі 44000 доларів США зі сплатою 14 % річних на строк 36 місяців. У той самий день з метою забезпечення виконання вказаного кредитного договору між ПАТ "ПроКредит Банк" і ОСОБА_1 був укладений договір іпотеки, згідно з умовами якого в іпотеку була передана двокімнатна квартира АДРЕСА_1. 11 серпня 2010 року приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_2 вчинено виконавчий напис про звернення стягнення на вказане нерухоме майно.

Опрос