Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении морального вреда

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 11.03.2015 № 6-208цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2015 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля" про відшкодування моральної шкоди, за заявою ОСОБА_1 про перегляд рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 24 вересня 2014 року, встановила:

У жовтні 2013 року ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом, мотивуючи вимоги тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 (2005 рік) помер її батько - ОСОБА_2. Висновком комунальної установи "Обласний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної державної адміністрації (далі - КУ "ОЦМСЕ" Дніпропетровської ОДА) від 17 травня 2006 року встановлено причинний зв'язок смерті ОСОБА_2 з наслідками нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом, що підтверджується актом за формою Н-1 від 18 червня 1982 року НОМЕР_1.

Посилаючись на те, що у зв'язку з утратою батька вона зазнала душевного болю й відчула сильний емоційний стрес, чим їй завдано моральної шкоди, ОСОБА_1 просила задовольнити її позовні вимоги та стягнути з публічного акціонерного товариства "ДТЕК Павлоградвугілля" (далі - ПАТ " ДТЕК Павлоградвугілля ") 10000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Першотравенського міського суду Дніпропетровської області від 14 листопада 2013 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено, стягнуто з ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" на її користь 10 тис. грн. на відшкодування моральної шкоди, а також у дохід держави 100 грн. судового збору.

Опрос