Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 11.03.2015 № 6-35цс15

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 березня 2015 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуля В. С., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Потильчака О. І., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., Шицького І. Б., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Західінкомбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 26 лютого 2014 року, встановили:

У лютому 2010 року публічне акціонерне товариство "Західінкомбанк" (далі - ПАТ "Західінкомбанк") звернулось до суду з позовом до відкритого акціонерного товариства "Квасилівський завод комунального устаткування" (далі - ВАТ "Квасилівський завод комунального устаткування"), товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго Еко Консалтінг" (далі - ТОВ "Енерго Еко Консалтінг"), товариства з обмеженою відповідальністю "Енерго Генерація" (далі - ТОВ "Енерго Генерація"), ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

Зазначало, що 31 березня 2008 року між товариством з обмеженою відповідальністю "Комерційний банк "Західінкомбанк" (далі - ТОВ "КБ "Західінкомбанк"), правонаступником якого є ПАТ "Західінкомбанк", і ВАТ "Квасилівський завод комунального устаткування" було укладено кредитний договір, за умовами якого товариству надано кредит у розмірі 1 млн. 800 тис. грн. зі сплатою 18 % річних на строк до 30 березня 2011 року, а в разі невиконання (неналежного виконання) будь-якої з умов договору - в семиденний строк від дня отримання письмової вимоги кредитора.

Опрос