Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании страховой суммы

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 03.02.2015 № 21-497а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 лютого 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів: Гриціва М. І., Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України (далі - МВС), Головного управління МВС в м. Києві (далі - ГУ МВС), Національної акціонерної страхової компанії (далі - НАСК) "Оранта" про стягнення страхової суми, встановила:

У серпні 2009 року ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом, у якому зазначив, що в грудні 2002 року він був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ, а у вересні 2006 року йому встановлено II групу інвалідності у зв'язку із захворюванням, пов'язаним із виконанням службових обов'язків по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У грудні 2006 року НАСК "Оранта" виплатила йому страхову суму в розмірі 43844 грн. 78 коп., яка, на його думку, не відповідає розміру, визначеному законодавством.

Просив суд зобов'язати МВС нарахувати та виплатити йому страхову суму по загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню в розмірі чотирирічного грошового утримання, а саме 124065 грн. 22 коп.

Опрос