Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве рассмотреть заявления относительно определения кадастровых номеров земельных участков

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 27.01.2015 № 21-570а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 січня 2015 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах і Судової палати у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Барбари В. П., Берднік І. С., Гриціва М. І., Гуля В. С., Гусака М. Б., Ємця А. А., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Потильчака О. І., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., Шицького І. Б., при секретарі судового засідання - Демченко Т. І. (за участю представників: державного підприємства (далі - ДП) "Вовчанське лісове господарство" - Ш. Ю. О., Генеральної прокуратури України - Ч. В. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) "Віст" до управління Державного комітету України із земельних ресурсів у Вовчанському районі Харківської області (замінено на правонаступника - відділ Державного агентства земельних ресурсів України у Вовчанському районі Харківської області; далі - Управління), треті особи - ТОВ "Синтез Блеск", ТОВ "Телесенс" (правонаступник - ТОВ "Телесенс КСЦЛ Україна" ЛТД"), ДП "Вовчанське лісове господарство" (за участю Харківської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері) про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

ТОВ "Віст" звернулося до суду з позовом до Управління, у якому просило зобов'язати відповідача розглянути заяви ТОВ "Телесенс" і ТОВ "Синтез Блеск" щодо визначення кадастрових номерів земельних ділянок на підставі виготовленої ТОВ "Віст" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів та території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області, з відображенням відомостей, що земельні ділянки відносяться до земель рекреаційного призначення та надані для використання у рекреаційних цілях ТОВ "Синтез Блеск" - площею 8,33 га згідно з договором оренди від 19 серпня 2002 року N 2821 серії ВАА N 849371 і ТОВ "Телесенс" - площею 0,67 га згідно з договором оренди від 2 серпня 2002 року N 2641 серії ВАА N 849367.

Харківський окружний адміністративний суд постановою від 31 липня 2012 року позовні вимоги ТОВ "Віст" задовольнив у повному обсязі.

Харківський апеляційний адміністративний суд постановою від 22 жовтня 2013 року постанову суду першої інстанції скасував і прийняв нову, якою в задоволенні позову відмовив.

Опрос