Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в удовлетворении заявления осужденного о пересмотре определения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 20.11.2014 № 5-24кс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 20 листопада 2014 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Редьки А. І., суддів - Глоса Л. Ф., Гошовської Т. В., Заголдного В. В., Короткевича М. Є., Кузьменко О. Т., Пивовара В. Ф., Пошви Б. М., Скотаря А. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф. (за участю начальника відділу участі прокурорів Генеральної прокуратури України у перегляді судових рішень у кримінальних справах - К. М. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою засудженого К. Г. В. про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 10 червня 2014 року щодо нього, установила:

Вироком Голосіївського районного суду м. Києва від 10 жовтня 2013 року К. Г. В., 5 квітня 1970 року народження, такого, що не має судимості, засуджено за частиною першою статті 375 КК України (далі КК) до обмеження волі на строк два роки. На підставі статті 75 КК К. Г. В. звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік із покладенням на нього обов'язку повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи.

Кулініченка Г. В. визнано винним у тому, що він як суддя Обухівського районного суду Київської області 3 квітня 2009 року постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі за позовом П. І. М., М. Т. В., Н. М. І., Я. В. Є., С. І. І., Ш. П. Д., Д. О. А., Б. С. А. та О. Н. О. до Обухівської районної державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації про визнання недійсним їх рішень та зобов'язав першу розглянути і погодити, а другу - розглянути і затвердити проекти землеустрою щодо припинення права постійного користування земельними ділянками ДП "Київське лісове господарство", переведення цих земельних ділянок із категорії земель лісогосподарського призначення до категорії земель сільськогосподарського призначення та передачу земельних ділянок у власність позивачам.

В порядку виконання цього рішення суду Обухівська районна та Київська обласна державні адміністрації постановили відповідні розпорядження "Про вилучення, зміну цільового призначення та передачу у власність громадянам земельних ділянок", внаслідок чого було припинено право постійного користування земельною ділянкою ДП "Київське лісове господарство", а земельні ділянки площею по 0,99 га були передані кожному із позивачів для ведення особистого селянського господарства.

Опрос