Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным акта ревизии в части заключений относительно финансирования организации и проведения общественных работ

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 14.10.2014 № 21-439а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2014 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гриціва М. І., Гусака М. Б., Коротких О. А., Маринченка В. Л., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом Каховського міськрайонного центру зайнятості (далі - Центр зайнятості) до Державної фінансової інспекції в Херсонській області (далі - Інспекція), провідного контролера контрольно-ревізійного відділу в м. Каховка та Каховського району Г. Ю. М. про визнання протиправним рішення та скасування пункту вимоги і за позовом Інспекції до Центру зайнятості про зобов'язання вчинити дії, встановила:

У лютому 2012 року Центр зайнятості звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати нечинним акт ревізії в частині висновків щодо фінансування організації та проведення громадських робіт для безробітних та скасування пункту 2 вимоги від 20 січня 2012 року N 450-15/129 (далі - вимога). У свою чергу, Інспекція звернулася до суду з позовом, у якому просила зобов'язати Центр зайнятості виконати пункт 2 цієї вимоги. Херсонський окружний адміністративний суд ухвалою від 27 березня 2012 року вищевказані справи об'єднав в одне провадження.

Опрос