Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании бездеятельности противоправной и обязательстве осуществить расчет выслуги лет для назначения и выплаты пенсии

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 14.10.2014 № 21-430а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2014 року

Колегія суддів судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів: Гриціва М. І., Гусака М. Б., Коротких О. А., Маринченка В. Л., Прокопенка О. Б., Самсіна І. Л., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової адміністрації в Херсонській області (далі - ДПА) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

У серпні 2011 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати бездіяльність ДПА незаконною та зобов'язати ДПА здійснити розрахунок вислуги років із включенням часу роботи в органах прокуратури з 19 січня 2000 року по 19 січня 2004 року і навчання у вищому навчальному закладі із розрахунку один рік за шість місяців з 24 липня 1996 року по 13 серпня 1998 року; видати направлення для проходження медичного огляду військово-лікарською комісією Управління Міністерства внутрішніх справ України (далі - УМВС) в Херсонській області; звільнити з 21 серпня 2011 року з органів Державної податкової служби (далі - ДПС) на пенсію за віком, за вислугу років з урахуванням результатів медичного огляду; оформити і направити відповідні документи до управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області для призначення та виплати пенсії.

Опрос