Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным постановления о применении повышенной платы за нерациональное использование газа и других топливно-энергетических ресурсов

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 07.10.2014 № 21-396а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2014 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гриціва М. І., Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом публічного акціонерного товариства "Миколаївобленерго" (далі - Товариство) до Державної інспекції з енергозбереження (правонаступником якої є Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України) про визнання нечинною постанови, встановила:

У листопаді 2007 року Товариство звернулося до суду з позовом, у якому просило визнати нечинною постанову територіального управління Державної інспекції з енергозбереження по Миколаївській області про застосування підвищеної плати за нераціональне використання газу та інших паливно-енергетичних ресурсів від 31 травня 2007 року N 18-14/03.100.23-119 П/1 (далі - постанова).

Опрос