Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по договору факторинга

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 17.09.2014 № 6-87цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 вересня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів: Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., за участі: заявника ОСОБА_1, його представника - ОСОБА_2 та представника товариства з обмеженою відповідальністю "Факторинг Фінанс" - ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Факторинг Фінанс" до товариства з обмеженою відповідальністю "Флоріда Флекс", ОСОБА_1 й ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за договором факторингу за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 6 березня 2014 року, встановила:

У червні 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю "Факторинг Фінанс" (далі - ТОВ "Факторинг Фінанс") звернулось із позовом, мотивуючи вимоги тим, що 18 липня 2011 року між ним (фактор) та товариством з обмеженою відповідальністю "Флоріда Флекс" (далі - ТОВ "Флоріда Флекс") (клієнт) було укладено договір факторингу, за умовами якого фактор здійснює факторингове фінансування клієнта з лімітом максимальної заборгованості до 500 тис. грн., а клієнт відступає фактору грошові вимоги до дебітора - відкритого акціонерного товариства "Чернігівська кондитерська фабрика "Стріла" (далі - ВАТ "ЧКФ "Стріла"). Умовами зазначеного договору передбачено, зокрема, що у разі ненадходження від дебітора грошових коштів або відмови дебіторів виконувати свої зобов'язання клієнт зобов'язується виконати таке грошове зобов'язання за дебітора.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос