Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными решения и договора, признании права собственности, истребовании имущества в коммунальную собственность

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 09.09.2014 № 3-66гс14, 5011-48/950-2012

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 вересня 2014 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Барбари В. П., суддів - Балюка М. І., Берднік І. С., Гуля В. С., Жайворонок Т. Є., Шицького І. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 11 лютого 2013 року у справі N 5011-48/950-2012 за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Управління КМДА) до Шевченківської районної у місті Києві ради (далі - Шевченківська рада), управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у місті Києві ради (далі - Управління з питань комунального майна), ОСОБА_1 та ОСОБА_2 (за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Замок" та універсальної товарної біржі "Національні ресурси") про визнання недійсними рішення та договору, визнання права власності, витребування майна у комунальну власність, встановила:

У січні 2012 року заступник прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради та Управління КМДА звернувся до господарського суду міста Києва з позовом до Шевченківської ради, Управління з питань комунального майна, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про визнання недійсними рішення та договору, визнання права власності, витребування майна у комунальну власність.

Опрос