Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по кредитному договору

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 17.09.2014 № 6-6цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 вересня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Західінкомбанк" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, третя особа - Національний банк України в особі управління Національного банку України у Волинській області, про стягнення заборгованості за кредитним договором, за заявою ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних кримінальних справ від 18 вересня 2013 року, встановила:

У серпні 2012 року публічне акціонерне товариство "Західінкомбанк" (далі - ПАТ "Західінкомбанк") звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Зазначало, що 19 липня 2002 року між ТОВ КБ "Західінкомбанк", правонаступником якого є ПАТ "Західінкомбанк", та ТОВ "Алювіжен" укладено кредитний договір НОМЕР_1 з додатковими договорами до нього, згідно з умовами яких кредитор надав позичальнику кредит із максимальним лімітом у розмірі 970 тис. євро зі сплатою 11 % річних за користування кредитом із кінцевим строком погашення до 23 липня 2011 року.

Опрос