Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными решений общего собрания участников, уставов общества и договоров

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 02.09.2014 № 3-39гс14, 5017/1221/2012

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 вересня 2014 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого Барбари В. П., суддів: Балюка М. І., Берднік І. С., Гуля В. С., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Шицького І. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про перегляд постанови Вищого господарського суду України від 3 грудня 2012 року в справі N 5017/1221/2012, за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю "Промтоварний ринок" (далі - ТОВ "Промтоварний ринок"), компанії "Паррокс Корпорейшн Лімітед", ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, товариства з обмеженою відповідальністю "Віктор Д" (далі - ТОВ "Віктор Д"), товариства з обмеженою відповідальністю "Капітал Фінанс М" (далі - ТОВ "Капітал Фінанс М"), третя особа: Овідіопольська районна державна адміністрація Одеської області (далі - Овідіопольська РДА), про визнання недійсними рішень, статутів товариства та договорів, встановила:

У квітні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що рішенням загальних зборів учасників ТОВ "Промтоварний ринок" від 17 серпня 2006 року його було прийнято до складу учасників товариства. Учасниками товариства були ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_1, а їх внесок до статутного фонду становив, відповідно, 34 %, 34 %, 18 %, 14 %.

За рішенням загальних зборів ТОВ "Промтоварний ринок" від 6 липня 2010 року учасники товариства ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 подарували належні їм частки у статутному фонді на користь компанії "Паррокс Корпорейшн Лімітед", яку було прийнято до складу учасників товариства. У порушення вимог статуту це рішення було прийнято 86 % голосів, оскільки ОСОБА_1 про загальні збори учасників товариства не був повідомлений належним чином, участі у голосуванні не брав. 7 липня 2010 року Овідіопольська РДА зареєструвала статут ТОВ "Промтоварний ринок" у новій редакції.

Рішенням загальних зборів ТОВ "Промтоварний ринок" від 8 липня 2010 року ОСОБА_1 виключено зі складу учасників товариства у зв'язку з невиконанням зобов'язань перед товариством, невиконанням вимог установчих документів і рішень загальних зборів товариства. 9 липня 2010 року Овідіопольська РДА зареєструвала статут ТОВ "Промтоварний ринок" у новій редакції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос