Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании публичных торгов недействительными и отмене свидетельства о праве собственности

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 03.09.2014 № 6-82цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 вересня 2014 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Барбари В. П., Гуля В. С., Романюка Я. М., Патрюка М. В., Балюка М. І., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Жайворонок Т. Є., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Шицького І. Б., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Ресурс К-1" до ОСОБА_1, підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Закарпатській області, приватного підприємства "Спеціалізоване підприємство "Юстиція", третя особа - публічне акціонерне товариство "Брокбізнесбанк", про визнання прилюдних торгів недійсними та скасування свідоцтва про право власності, за заявами публічного акціонерного товариства "Брокбізнесбанк" та ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 25 грудня 2013 року, встановили:

У травні 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "Ресурс К-1" (далі - ТОВ "Ресурс К-1") звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1, підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Закарпатській області, приватного підприємства "Спеціалізоване підприємство "Юстиція" (далі - ПП "СП "Юстиція"), третя особа - публічне акціонерне товариство "Брокбізнесбанк" (далі - ПАТ "Брокбізнесбанк"), про визнання прилюдних торгів недійсними та скасування свідоцтва про право власності.

В обґрунтування позовних вимог зазначали, що 19 грудня 2011 року проводилися прилюдні торги з реалізації арештованого нерухомого майна, що належало іпотекодавцю ТОВ "Ресурс К-1", а саме: земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення площею S, розташованої АДРЕСА_1. Організатором торгів було ПП "СП "Юстиція", стартова ціна даного майна становила 276025 грн. Переможцем торгів став єдиний учасник торгів ОСОБА_1, який придбав вищезазначену земельну ділянку за стартовою ціною.

Опрос