Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными и отмене приказов, восстановлении на работе

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 24.06.2014 № 21-107а14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 червня 2014 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів - Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., Тітова Ю. Г., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України (правонаступник якої - Міністерство доходів і зборів України; далі - ДМСУ), Рівненської митниці (правонаступник якої - Рівненська митниця Міністерства доходів і зборів України; далі - Митниця) про визнання недійсними і скасування наказів, поновлення на роботі, встановила:

У квітні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати недійсними та скасувати наказ ДМСУ від 6 березня 2012 року N 481-к "Про припинення перебування на державній службі" та наказ Митниці від 7 березня 2012 року N 102-к "Про проведення розрахунку із працівниками митниці", поновити його на посаді головного інспектора митного поста "Городище" Митниці та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос