Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании по ошибке перечисленных средств

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 02.07.2014 № 6-91цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 липня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" до ОСОБА_1, третя особа - управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області, про стягнення помилково перерахованих коштів, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 15 травня 2013 року, встановила:

У липні 2012 року публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (далі - ПАТ "Державний ощадний банк України") звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення помилково перерахованих коштів.

Зазначало, що у вересні 2011 року управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі Київської області (далі - Управління ПФУ) звернулось до ПАТ "Державний ощадний банк України" зі списком на зарахування пенсій на поточні рахунки у філії Броварське відділення N 5400 за період з 4 до 25 вересня 2011 року щодо виплати грошових коштів пенсіонерам на загальну суму 334952 грн, у тому числі 36570 грн 10 коп. ОСОБА_1. Указаний список передано до банку без належно оформленого меморіального ордера та наявності відповідних коштів на рахунку Управління ПФУ.

Опрос