Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора купли-продажи недвижимого имущества

Верховный Суд Украины, Судебная палата по хозяйственным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 27.05.2014 № 3-23гс14, 5011-32/13806-2012

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 травня 2014 року

Судова палата у господарських справах Верховного Суду України у складі: головуючого Барбари В. П., суддів: Балюка М. І., Берднік І. С., Гуля В. С., Жайворонок Т. Є., Колесника П. І., Потильчака О. І., Фесенка Л. І., Шицького І. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Форест Грін" про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України від 17 грудня 2013 року у справі N 5011-32/13806-2012 за позовом заступника прокурора міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської державної адміністрації, Головного управління комунальної власності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" до Київської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю "Рудана Плюс", третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Форест Грін", про визнання недійсними рішення та договору купівлі-продажу нерухомого майна, встановила:

У жовтні 2012 року заступник прокурора міста Києва звернувся до господарського суду міста Києва з позовом в інтересах держави в особі Київської міської державної адміністрації, Головного управління комунальної власності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" (далі - КП "ЛПГ "Конча-Заспа") до Київської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю "Рудана Плюс" (далі - ТОВ "Рудана Плюс"), в якому просив поновити йому строк звернення із цим позовом і визнати недійсними:

- рішення Київської міської ради від 22 серпня 2007 року N 151/1985 "Про внесення змін до рішення Київради від 8 лютого 2007 року N 62/723 "Про Програму приватизації об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2007 - 2010 роки" в частині включення нежилих приміщень за адресою: м. Київ, пров. Тихвінський, 1, корпус 1, літ. "Б", загальною площею 534,80 кв. м (далі - спірне майно), до переліку об'єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні;

Опрос