Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на принудительное исполнение решения Международного арбитражного центра Федеральной палаты экономики Австрии от 1 сентября 2011 года о взыскании долга

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 23.04.2014 № 6-39цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М. (за участю представників товариства з обмеженою відповідальністю "Рьорен-унд Пумпенверк Бауер ГмбХ" - ОСОБА_1 та ОСОБА_2), розглянувши в судовому засіданні справу за клопотанням товариства з обмеженою відповідальністю "Рьорен-унд Пумпенверк Бауер ГмбХ" про надання дозволу на примусове виконання рішення Міжнародного арбітражного центру Федеральної палати економіки Австрії від 1 вересня 2011 року про стягнення боргу з публічного акціонерного товариства "Компанія "Райз", за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Рьорен-унд Пумпенверк Бауер ГмбХ" про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 жовтня 2013 року, встановила:

У листопаді 2012 року товариство з обмеженою відповідальністю "Рьорен-унд Пумпенверк Бауер ГмбХ" (далі - ТОВ "Рьорен-унд Пумпенверк Бауер ГмбХ") звернулось до суду з клопотанням, в якому просило, з урахуванням зміни під час розгляду справи прохальної його частини, надати дозвіл на примусове виконання рішення Міжнародного арбітражного центру Федеральної палати економіки Австрії від 1 вересня 2011 року шляхом стягнення з публічного акціонерного товариства "Компанія "Райз" (далі - ПАТ "Компанія "Райз") 615685,64 євро.

В обґрунтування вимог клопотання заявник зазначав, що рішенням арбітражного суду з боржника було стягнуто 1300220,10 євро. Рішення суду набрало законної сили, ПАТ "Компанія "Райз" не оскаржувалось і було частково виконано останнім. Однак з грудня 2011 року боржник припинив вносити платежі й рішення суду в повному обсязі не виконав.

Опрос