Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании процентов по договору срочного банковского вклада и трех процентов годовых от просроченной суммы процентов за нарушение денежного обязательства

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 02.04.2014 № 6-21цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Патрюка М. В., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Надра" про стягнення процентів за договором строкового банківського вкладу та трьох процентів річних від простроченої суми процентів за порушення грошового зобов'язання, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 вересня 2013 року, встановила:

У лютому 2012 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Надра" (далі - ПАТ "КБ "Надра") про стягнення процентів за договором строкового банківського вкладу та трьох процентів річних від простроченої суми процентів за порушення грошового зобов'язання.

Зазначала, що 19 лютого 2008 року між нею й відкритим акціонерним товариством комерційним банком "Надра", правонаступником якого є ПАТ "КБ "Надра", було укладено договір строкового банківського вкладу (депозиту) у банківських металах "Золотий вклад для фізичних осіб" (далі - Договір банківського вкладу) на строк до 19 лютого 2009 року, за умовами якого банк прийняв від неї банківський метал - золото у зливках 999,9 проби номіналом 100 г у кількості 1 шт. і зобов'язався виплатити їй зазначений вклад та п'ять процентів річних на вклад на умовах і в порядку, установлених цим договором.

Опрос