Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора дарения недействительным

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 19.03.2014 № 6-9цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М. (за участю: представника Генеральної прокуратури України - Сахно Наталії Вікторівни та представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2), розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, третя особа - приватний нотаріус Донецького міського нотаріального округу ОСОБА_4, про визнання договору дарування недійсним, за заявою заступника Генерального прокурора України про перегляд ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 жовтня 2013 року, встановила:

У жовтні 2012 року ОСОБА_3 звернувся до Будьоннівського районного суду м. Донецька з позовом до ОСОБА_1 про визнання договору дарування квартири АДРЕСА_1, укладеного 26 жовтня 2011 року між ним і відповідачем, недійсним.

В обґрунтування позовних вимог ОСОБА_3 зазначав, що, укладаючи зазначений договір, насправді мав на меті укладення договору довічного утримання, оскільки в силу похилого віку та за станом здоров'я потребує сторонньої допомоги.

Опрос