Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене определения и направлении дела на новое рассмотрение в суд кассационной инстанции по причине беспочвенности решения об отсутствии в деянии состава уголовного правонарушения

Верховный Суд Украины, Судебная палата по уголовным делам Верховного Суда Украины
Определение от 06.03.2014 № 5-1кс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 6 березня 2014 року

Судова палата у кримінальних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - заступника Голови Верховного Суду України - секретаря Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України Редьки А. І., суддів - Вус С. М., Глоса Л. Ф., Гошовської Т. В., Гриціва М. І., Заголдного В. В., Кліменко М. Р., Косарєва В. І., Кузьменко О. Т., Пивовара В. Ф., Пошви Б. М., Скотаря А. М., Таран Т. С., Школярова В. Ф., при секретарях - Тімчинській І. О., Халявці О. М. (за участю начальника управління участі прокурорів Генеральної прокуратури України у перегляді судових рішень у кримінальних справах Курапова М. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу щодо ОСОБА_1 за заявою заступника Генерального прокурора України про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 26 вересня 2013 року, установила:

Вироком Полонського районного суду Хмельницької області від 15 березня 2013 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, такого, що не має судимості, засуджено за частиною другою статті 286 Кримінального кодексу України (далі - КК) до позбавлення волі на строк чотири роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк два роки. За частиною третьою статті 135 КК ОСОБА_1 виправдано за відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Опрос