Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О снесении объекта самовольного строительства и взыскании расходов, связанных со снесением объекта самовольного строительства

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 26.02.2014 № 6-3цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Онопенка В. В., Романюка Я. М., Гуменюка В. І., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Лященко Н. П., Патрюка М. В., Сімоненко В. М. (за участю представника ОСОБА_11 - ОСОБА_12), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області до ОСОБА_11, третя особа - ОСОБА_13, про знесення об'єкта самочинного будівництва та стягнення витрат, пов'язаних зі знесенням об'єкта самочинного будівництва, за заявою ОСОБА_13 про перегляд ухвали колегії суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 18 вересня 2013 року, встановила:

У березні 2013 року Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області звернулась до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що за скаргою ОСОБА_13 відносно самовільного будівництва ОСОБА_11 на належній йому земельній ділянці житлового будинку АДРЕСА_1 Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області притягнуто ОСОБА_11 до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене статтею 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КупАП). За результатами проведеної перевірки та у зв'язку з виявленими порушеннями Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області 21 червня 2011 року винесла припис і встановила термін на усунення порушень до 20 жовтня 2011 року.

Опрос