Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения общего собрания

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 05.03.2014 № 6-10цс14

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Лященко Н. П., Охрімчук Л. І., Онопенка В. В., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до обслуговуючого кооперативу "Вест-Тарханкут", третя особа - ОСОБА_2, про визнання недійсним рішення загальних зборів, за заявою ОСОБА_2 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 25 грудня 2012 року, встановила:

У квітні 2012 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до обслуговуючого кооперативу "Вест-Тарханкут" (далі - ОК "Вест-Тарханкут") про визнання недійсним рішення загальних зборів від 17 грудня 2011 року, оформленого протоколом НОМЕР_1, посилаючись на те, що на зборах не було кворуму для їх проведення, члени кооперативу не були повідомлені про час, місце проведення і порядок денний зборів, рішення про відкликання голови кооперативу та про обрання ОСОБА_2 головою кооперативу прийняті з порушенням процедури, установленої пунктом 7.5 статуту кооперативу.

Рішенням Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим від 19 червня 2012 року в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

Рішенням Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 12 вересня 2012 року рішення Чорноморського районного суду Автономної Республіки Крим від 19 червня 2012 року скасовано, позов ОСОБА_1 задоволено, визнано недійсним рішення загальних зборів ОК "Вест-Тарханкут" від 17 грудня 2011 року, стягнуто з ОК "Вест-Тарханкут" на користь ОСОБА_1 судові витрати в розмірі 160 грн. 95 коп.

Опрос