Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении размера алиментов, взыскании алиментов в твердой денежной сумме

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 05.02.2014 № 6-143цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 лютого 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Патрюка М. В., Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну розміру аліментів, стягнення аліментів у твердій грошовій сумі, за заявою ОСОБА_1 про перегляд ухвали колегії суддів Судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 серпня 2013 року, встановила:

У вересні 2012 року ОСОБА_1 звернулась до суду із зазначеним позовом, мотивуючи вимоги тим, що рішенням Галицького районного суду м. Львова від 7 лютого 2012 року з відповідача на її користь стягнуто аліменти на неповнолітніх дітей у розмірі Ѕ частини усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягненням ними повноліття. На даний час відповідач перебуває в ІНФОРМАЦІЯ 1, де працює та отримує значні доходи. Оскільки коштів, які надсилаються, недостатньо для належного утримання дітей, просила стягнути з відповідача на її користь аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі по 2000 грн. щомісячно на кожну дитину.

Рішенням Галицького районного суду м. Львова від 15 січня 2013 року позов ОСОБА_1 задоволено частково. Стягнуто щомісячно з ОСОБА_2 аліменти на користь позивачки на утримання дітей ОСОБА_3, ОСОБА_4 у твердій грошовій сумі у розмірі по 2000 грн. на кожну дитину. Вирішено питання про стягнення судових витрат.

Опрос