Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возмещении ущерба в порядке регресса

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 25.12.2013 № 6-112цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 грудня 2013 року

Судові палати у цивільних та господарських справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Балюка М. І., Барбари В. П., Берднік І. С., Григор'євої Л. І., Гуля В. С., Гуменюка В. І., Ємця А. А., Колесника П. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Потильчака О. І., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М., Фесенка Л. І., розглянувши в судовому засіданні справу за позовом публічного акціонерного товариства "Інвестиційно-фінансовий консалтинг" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу, за заявою публічного акціонерного товариства "Інвестиційно-фінансовий консалтинг" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19 квітня 2013 року, встановили:

У серпні 2012 року публічне акціонерне товариство "Інвестиційно-фінансовий консалтинг" (далі - ПАТ "Інвестиційно-фінансовий консалтинг") звернулось до суду позовом до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу.

Позовні вимоги вмотивовані тим, що 25 квітня 2009 року в м. Галичі сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля марки "Mazda-3", реєстраційний номер НОМЕР_1, під керуванням ОСОБА_2 та скутера під керуванням ОСОБА_1, під час якої автомобілю ОСОБА_2 були завдані механічні пошкодження.

Опрос