Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расторжении договора аренды земли

Верховный Суд Украины, Судебная палата по гражданским делам Верховного Суда Украины
Постановление от 12.02.2014 № 6-161цс13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 лютого 2014 року

Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого - Яреми А. Г., суддів - Григор'євої Л. І., Гуменюка В. І., Лященко Н. П., Онопенка В. В., Охрімчук Л. І., Патрюка М. В., Романюка Я. М., Сеніна Ю. Л., Сімоненко В. М. (за участю: представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2, представника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Лан" - ОСОБА_3), розглянувши в судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Лан" про розірвання договору оренди землі, за заявою Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Лан" про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 29 липня 2013 року, встановила:

У квітні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду із зазначеним позовом, посилаючись на те, що 1 березня 2007 року між ним (ОСОБА_1) та сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "Лан" (далі - СТОВ "Лан") укладений договір оренди землі строком дії на 10 років, згідно з умовами якого ОСОБА_1 (орендодавець) передав у оренду СТОВ "Лан" (орендареві) земельну ділянку площею S_1 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Пиківської сільської ради Калинівського району Вінницької області.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос