Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении в должности и выплате заработной платы за время вынужденного прогула

Верховный Суд Украины, Судебная палата по административным делам Верховного Суда Украины
Постановление от 21.01.2014 № 21-479а13

ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 січня 2014 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Кривенка В. В., суддів: Гусака М. Б., Коротких О. А., Кривенди О. В., Маринченка В. Л., Панталієнка П. В., Прокопенка О. Б., Терлецького О. О., розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України (далі - ДМСУ), Ягодинської митниці ДМСУ (далі - Митниця) про поновлення на посаді та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу, встановила:

У травні 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, у якому просив визнати протиправними та скасувати накази ДМСУ від 17 квітня 2012 року N 831-к та Митниці від 18 квітня 2012 року N 365-к у частині припинення перебування його на державній службі в митних органах України з підстави порушення ним Присяги державного службовця (далі - Присяга), поновити на посаді заступника начальника митного поста "Дольськ" Митниці та стягнути з Митниці на його користь середній заробіток за період вимушеного прогулу.

На обґрунтування позовних вимог послався на те, що звільнення його з посади за порушення Присяги є неправомірним, а дії щодо прийняття зазначених наказів - незаконними, виданими всупереч чинному законодавству України і такими, що підлягають скасуванню, оскільки його було звільнено всупереч статті 31 Дисциплінарного статуту митної служби України, затвердженого Законом України від 6 вересня 2005 року N 2805-IV (у редакції, чинній на час виникнення спірних відносин; далі - Статут). Вважає, що порушення Присяги не допускав.

Опрос